Demoyu İnceleyin

Blog

Standartlara bağlı kalmayan bir e-ticaret yazılımı ile tanışmaya hazırmısınız ? Düşündüklerinizden de öte gelişmiş özellikleri ile E-Ticaret'te yeni bir çağ başlatıyoruz.

Pek çok kişinin e-ticarete başlamadan önce en çok kafa yordukları konulardan biri de iş için kullanılacak alan adının seçimi. İlk aşamada pek çok kişi zaten aklında güzel bir alan adı ile yola çıkıyor ama alan adını kaydetmek istediğinde çoktan alınmış olduğunu görme ihtimali çok yüksek. Şu anda pek çok farklı varyasyon ile kaydedilmiş yüz milyonlarca alan adı bulunması, gerçekten de bu konuda işl..

DEVAMINI OKU

Söz konusu bir e-ticaret sitesinin internet üzerinde bulunabilirliği olduğunda devreye pek çok farklı kriter girer. Arama motoru optimizasyonu veya SEO olarak da bilinen bu konuya eğer daha önce ilgi gösterdiyseniz bu söz konusu kriterlerin en azından bir kısmına aşina olabilirsiniz. Örneğin Google Pagerank aralarında sık duyulanlarından biri. Her sayfanın bir Pagerank’i olduğunu biliyoru..

DEVAMINI OKU

Arama motoru optimizasyonu veya diğer bir ifade ile SEO konusunda mutlaka farklı çalışmalarınız vardır. Buna rağmen e-ticaret siteniz hedeflediğiniz anahtar kelimelerde birinci sırada çıkamıyorsa bunun mutlaka bir nedeni vardır. Muhtemelen bir şeyleri eksik veya yanlış yapıyorsunuzdur ya da rakipleriniz SEO konusunda size göre çok daha önemli avantajlara sahiptir. Eğer hedefiniz seçmiş olduğunu..

DEVAMINI OKU

Arama motoru optimizasyonu veya diğer adıyla SEO konusunda ulaşabildiğiniz başarı, e-ticaret sitenizin başarısını doğrudan etkileyebilecek en önemli faktörlerden biridir. En temel tanımı ile SEO; e-ticaret sitenizin arama motorları tarafından görünürlüğünü artırmak anlamına gelir. Sitenizin arama motorları tarafından görülürlüğünün artması ise organik trafiğinizin artması anlamına gelir. Daha f..

DEVAMINI OKU

E-ticaret sitesi sahiplerinin pek çoğu, ürünlerini siteye girdikten sonra organik trafiğin ekstra bir çaba harcamadan gelmeye başlayacağını düşünür. Fakat ne yazık ki durum tam olarak böyle değildir. Organik trafik sağlayabilmek için web sitenizde arama motoru optimizasyonu konularına özel önem göstermeniz gerekir. Bu konuda kendinizi geliştirmeniz ve e-ticarette SEO konusuna hakim olmanız, sit..

DEVAMINI OKU

Aktif Mağazalarıyla Müşteri Yorumlarımız Tamamiyle gerçek görüşleri yansıtan, %100 gerçek müşterilerimizin i-Kobi için düşünceleri.
  • Hasan AKTAŞ diyor ki;
    Yaklaşık 2 yıldır i-kobi e-ticaret yazılımlarını kullanıyorum , e-ticaret'e ilk başladığım zamanlarda nasıl olucak diyordum şimdi i-kobi ile tanışmasaydım ne olacaktı diyorum. Eğer bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız kesinlike i-kobi ile başlamanızı tavsiye ederim.
  • Mesut ÖZKURT diyor ki;
    5 yıldır i-kobi ile e-ticaret konusunda çalışmaktayız , hiç bir zaman bizi yarı yolda bırakmadılar bize bukadar kaliteli hizmet sundukları için i-kobi'ye teşşekkür ederiz.