U-Etds Operasyon Yazılımı

D-2 Verilerinizi ulaştırma bakanlığına göndermenin en kolay yolu!

uetdsSoft
850 TL
( 1,003 TL Kdv Dahil )
Yılda 500 Bakanlık Gönderisi
uetdsPlus
1,750 TL
( 2,065 TL Kdv Dahil )
Yılda 1200 Bakanlık Gönderisi
uetdsMulti
3,850 TL
( 4,543 TL Kdv Dahil )
Yılda 2700 Bakanlık Gönderisi
uetdsMax
Teklif Alın
Sınırsız Bakanlık Gönderisi + Web Api

U-ETDS Sistemi Nedir ?

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS), Kanun ve bu Yönetmeliğe göre faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin, faaliyetlerine ilişkin Bakanlıkça belirlenen verilerin tutulduğu, gerektiğinde ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla veri paylaşımına açık olduğu/olabileceği sistemi ifade eder.

i-Kobi, D2 yetki belgesine sahip yüzün üzerinde müşterisine Ulaştırma Bakanlığına iletmek zorunda olduğu verileri, benzersiz özellikleri ile kolay, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde göndertiyor.

Otel / Acenta Tanımlayın
Eklemiş olduğunuz otel ve acentelerin borç durumlarını kontrol edebilir ve oluşturulan rezervasyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Araçlarınızı Tanımlayın
Eklemiş olduğunuz araçların muayene , sigorta , kasko , koltuk sigortası sürelerini takip edebilir, bilgi dinebilirsiniz.
Şöförlerinizi Tanımlayın
Eklemiş olduğunuz şöförle tanımlanmış olan rezervasyonları şöför ekranından takip ettirebilir ve süreç hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Lokasyonlarınızı Tanımlayın
Eklemiş olduğunuz lokasyonları kolayca takip edebilir ve her lokasyon için ayrı fiyatlandırma tanımlayabilirsiniz.
Fiyatlarınızı Tanımlayın
Eklemiş olduğunuz her araç gurubu için ayrı fiyatlar tanımlayabilir ve bunları lokasyonlara atayabilirsiniz.
Rezervasyonlarınızı Oluşturun
Rezervasyonlarınızı oluşturun veya acentalarınız oluştursun, Yolcularınızı tanımlayın, Otomatik Şöför bildirimi yapılsın ve süreci takip edin.
U-ETDS Yazılımı

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda, tüm iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz özel bulut tabanlı yazılımlar ve entegrasyonlar ile işinize değer katın.

U-ETDS Entegrasyonu

İşlemlerinizi E-Devlet üzerinden yapmak zorunda değilsiniz! U-ETDS Entegrasyonu ile işlemlerinizi yapmak ve takip etmek çok kolay.

Profesyonel Web Sitesi

U-ETDS entegrasyonunun size sağladığı avantajlara ilave olarak, profesyonel web sitesi çözümlerimiz ile tam entegre sistemler sunuyoruz. ( Opsiyonel )