Demoyu İnceleyin

Hakkımızda

Standartlara bağlı kalmayan bir e-ticaret yazılımı ile tanışmaya hazırmısınız ?


Bilişim Sektöründe 12 yıla yakın süredir faaliyet gösteren şirketimiz, e ticaret sistemleri, web teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla 3 yıl önce İ-KOBİ olarak şirketleşmiş, yazılım ve web uygulamaları konusunda İ-KOBİ markası ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları ve Sunucu yönetimi konusundaki bilgi ve tecrübelerimiz, yazılım alanındaki başarılı projelerle bütünleşmiş ve tümleşik çözüm arayan bir çok tanınmış markaya hizmet verebilmemize imkan sağlamıştır.

İ-KOBİ ile, ülkemizin ilk e-ticaret sitelerinin bir çoğunun yazılımını hazırlamış, bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz ar-ge, deneyim, müşteri beklentileri ve güvenlik ihtiyaçları ile çok büyük bir projeyi paketleştirerek çok uygun satış imkanlarıyla İ-KOBİ E-Ticaret Sistemleri olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Her geçen gün daha artan çalışma arkadaşlarımızla Toplam Kalite'yi şirket standardı haline getirerek çalışıyoruz. İ-KOBİ sadece bir e-ticaret yazılımı değil, bütünleşik bir e-ticaret sistemidir. Bu sistem sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım, 99.9 uptime çalışan sunucularla, sitelere kesintisiz erişim imkanı, en yeni teknolojilerin uygulanması ile çok hızlı açılan eticaret siteleri, müşteri güvenliği ve veri güvenliğini, en üst düzeyde tutan bir mimari ve son olarak müşterilerimizin her sorunu için bıkmadan usanmadan çözüm üreten destek hizmeti demektir. Sanal mağazaların performansı her detayın nakış gibi işlenerek, bir başka ayrıntı ile olan bağı gözetildiğinde artmakta ve girişimciye kar getirmektedir.

En başarılı e-ticaret sitelerine hizmet verebilmek için, Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren İ-KOBİ, ülkemizin alanında uzmanlaşmış en değerli akademik danışmanlarının desteğiyle tamamen bilimsel metodlarla, geleceğin e-ticaret çözümlerini bugünden geliştirmeye devam etmektedir. Bilişim sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan, hizmette devamlılık, faaliyetin sürekliliği, kaliteden ödün vermeme konusundaki başarı ve gayretimiz, teminatımızdır. Müşterilerimiz için iyi bir partner, verimli bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.

Aktif Mağazalarıyla Müşteri Yorumlarımız Tamamiyle gerçek görüşleri yansıtan, %100 gerçek müşterilerimizin i-Kobi için düşünceleri.
  • Hasan AKTAŞ diyor ki;
    Yaklaşık 2 yıldır i-kobi e-ticaret yazılımlarını kullanıyorum , e-ticaret'e ilk başladığım zamanlarda nasıl olucak diyordum şimdi i-kobi ile tanışmasaydım ne olacaktı diyorum. Eğer bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız kesinlike i-kobi ile başlamanızı tavsiye ederim.
  • Mesut ÖZKURT diyor ki;
    5 yıldır i-kobi ile e-ticaret konusunda çalışmaktayız , hiç bir zaman bizi yarı yolda bırakmadılar bize bukadar kaliteli hizmet sundukları için i-kobi'ye teşşekkür ederiz.