i-Kobi kurulduğu günden bugüne kadar ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek Türkiye’de bilişim alanında yerini almıştır ve bugün kaliteli , güvenilir bir girişimci olarak hizmet vermektedir. 

i-Kobi stratejisi, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapma temelleri üzerine atılmıştır. Bu strateji yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı kolay, yüksek kalite ve dünya standartlarında milli iş yazılımları üretilmesini olanaklı kılmaktadır.

i-Kobi müşterileri ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. 

Misyonumuz

  • İşletmelerin gelişmelerine ve pazar paylarını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmalarına yardımcı olmak 
  • İşletmelerin Türkiye ve Dünyaya açılmasını sağlamak,
  • Etkileşimli bir şekilde kalıcı çözümler sunmak,
  • Güzeli ve doğruyu arayan tüm çalışanları bünyesine almayı hedefleyen ve işini en ciddi şekilde yerine getirip sektörde vazgeçilmez olmak.
  • İşletmelerin her türlü bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak,
  • En yüksek kalitede ürün, hizmet ve çözüm sağlamak ve de müşterilerimizin saygı ile bağlılığını kazanıp daha yüksek değer sunmak.

Vizyonumuz

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, işletmelere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde lider ekonomik bilişim şirketi olmak.